ЗА ДОБУ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАРЕЄСТРУВАЛИ 65 ВИПАДКІВ ОДУЖАННЯ ТА 2 ВИПАДКИ ЗАХВОРЮВАННЯ

Дата: 08.07.2020 10:25

Протягом минулої доби (07 липня) у Житомирській області зафіксовано лише 2 нових випадки коронавірусної інфекції: це жителів Бердичівського та Коростенського районів. Таким чином загальна кількість інфікувань від початку епідемії становить 1484 особи. Про це повідомили фахівці                      ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоровя України».

Крім того, минулої доби від COVID-19 одужали 65 жителі області: це жителі м. Житомира (37), Житомирського (15), Радомишльського (6), Чуднівського (3), Малинського (2), Коростенського (1) та Пулинського району (1). Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 1061 особа.

Активних хворих зараз в Житомирській області – 391 пацієнт, які ще хворіють на коронавірусну інфекцію.

Водночас не змогли побороти хворобу та від ускладнень, викликаних вірусом, від початку пандемії померли 32 пацієнти, два з яких минулої доби.

Нагадуємо, що на території Лугинського району зареєстровано                11 випадків захворювання на COVID-19: 3 жителів вже одужали, 8 – продовжують хворіти.

Шановні жителі Лугинської селищної ради! Пам’ятайте, що послаблення карантину – не його скасування!!!

Щоб уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Виконавчий комітет Лугинської селищної ради