УВАГА!!! ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ГРОЗИ, ГРАД ТА ШКВАЛИ

Дата: 16.06.2020 10:21

За інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології сьогодні, 16 червня, по Житомирській області очікуються грози, в окремих районах області град, шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності жовтий).

У зв’язку з погіршенням погодних умов звертаємося до населення із застереженням бути уважними і обережними під час перебування на вулиці. Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, сторонитися ліній електропередач та рекламних щитів, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження. Під час грози уникайте відкритої місцевості. Не ховайтесь під одинокими та високими деревами, у них може влучити блискавка. Водії повинні бути максимально обережними за кермом, обов’язково враховувати погодні та дорожні умови!

Виконавчий комітет Лугинської селищної ради