Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! ДОТРИМУЙТЕСЬ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ COVID-19 В УМОВАХ ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ

Дата: 15.06.2020 11:20
Кількість переглядів: 502

Дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії COVID-19 слід незалежно від послаблення карантину. Рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 будуть ефективними лише тоді, коли їх дотримуватимуться всі.

У час пандемії COVID-19, навіть в умовах послаблення карантину, необхідно відповідально виконувати рекомендації, які розроблені, щоб захистити ваше життя і здоров’я.

Безконтактне привітання – одна із важливих рекомендацій, дотримуватися якої повинні всі громадяни. Усмішка, кивок голови чи два пальці літерою «V», – вбережуть вас від зайвого, у час пандемії, контакту із шкірою рук іншою людини. Втім, навіть безконтактне привітання не виключає частого і ретельного миття рук.

Під час походів у магазини або в інших громадських місцях тримайтеся на відстані не менше метра від інших і, за можливості, не торкайтеся руками очей, рота, носа.

Після повернення з магазину, а також після розбору принесених покупок ретельно мийте руки теплою водою з милом протягом 20-40 секунд.

Придбані овочі та фрукти слід мити так само, як і завжди. Перед тим як торкатися до них, помийте руки водою з милом. Після цього ретельно вимийте фрукти і овочі чистою водою, особливо якщо ви їсте їх сирими.

Регулярно і ретельно обробляйте руки дезінфектором із вмістом спирту не менше 60% або мийте їх теплою водою з милом протягом 20-40 секунд. Це допомагає знищити віруси, які можуть перебувати на шкірі.

Уникайте місць великого скупчення людей. Там набагато вища імовірність опинитися в тісному контакті з особою, інфікованою COVID-19.

Дотримуйтеся правил респіраторної гігієни. Під час кашлю або чхання прикривайте рот і ніс згином ліктя або серветкою. Використану серветку слід викинути і вимити руки.

Якщо у вас підвищилася температура, з’явилися кашель і утруднене дихання, подзвоніть до сімейного лікаря. Звернення до лікаря по телефону дозволить йому, за необхідності, оперативно направити вас до спеціалізованого лікувального закладу.

 

                                                              Виконавчий комітет Лугинської селищної ради

       


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь