Працюємо разом

Дата: 10.06.2020 11:24

2020-й рік є непростий в частині фінансового забезпечення. Ситуацію ускладнив карантинний період, пов'язаний з COVID-19. Селищний бюджет недоотримав майже 4 млн. гривень. Разом з тим, селищна рада, спільно з депутатами селищної ради постійно піклуються та надають посильну підтримку установам та організаціям, які фінансуються з районного бюджету. Адже чужих проблем не буває, томі в полі зору були й залишаються питання співфінансування районних програм розпочинаючи з підтримки учасників АТО та членів їх сімей, пільгового проїзду, утримання та виплата заробітної плати працівникам районної бібліотеки, музичної школи, районного будинку культури, музею, Кремненського МНВК та багато інших видатків.

Таблиця субвенцій з селищного бюджету на 01 червня 2020 року наводиться нижче:

селищної ради

ТАБЛИЦЯ