Головним управління Пенсійного фонду України в Житомирській області профінансовано виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1 000 гривень

Дата: 27.04.2020 14:27

23 квітня, Головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 №251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році” профінансовано виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1 000 гривень.

Дана одноразова виплата проведена 345,4 тис. пенсіонерів області або  92,5% від загальної чисельності осіб, пенсійна виплата яких, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації пенсії, інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не перевищує  5 000 гривень.

На виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1 000 гривень пенсіонерам області  спрямовано 343,9 млн грн.

Кошти зараховані автоматично, без звернень пенсіонерів. Уповноважені банки зарахують кошти одержувачам виплат на особисті банківські картки.                            АТ «Укрпошта» забезпечить доставку коштів пенсіонерам додому.

Начальник Головного управління

Пенсійного фонду України

в Житомирській області                                                І. ЗАІНЧКОВСЬКИЙ