Семінар щодо детінізації ринку праці

Дата: 05.03.2020 16:04

На виконання доручення Прем'єр-міністра Українипро вжиття заходів щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі 2 березня стартувала масштабна всеукраїнська кампанія. Вона буде проходити у два етапи:

- із 2 березня по 20 березня проходитимуть інформаційні заходи, під час яких інспектори праці роз'яснюватимуть робртодавцям та працівникам переваги офіційного працевлаштування, ризики незадекларованої праці;

- із 30 березня по 30 квітня проходитимуть інспекційні відвідування суб'єктів господарювання.

Сьогодні з вище вказаних питань  у  відділі  сприяння  зайнятості  у  Лугинському  районі  Коростенського  МЦЗ    відбувся  семінар , в якому взяли участь начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунального господарства – інспектор праці виконавчого комітету Лугинської селищної ради Лепей В.Ф., представник Лугинської ДПІ Коростенського управління ГУДПС у Житомирській області Степанюк В.О., заввідділом  сприяння  зайнятості  у  Лугинському  районі  Коростенського  МЦЗ   Можаровська В.О., завсектором  з питань праці УПСЗН Лугинської РДА Відковський С.С. та завсектором обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ обслуговування громадян ПФУ в Житомирській обл. ЛукішаО.М.