Звіт селищного голови Мельника Петра Івановича про роботу селищної ради та її виконавчих органів за 2019 рік

Дата: 27.02.2020 11:00

ШАНОВНА ГРОМАДА!

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в слуханні звіту селищного голови Мельника Петра Івановича про роботу селищної ради та її виконавчих органів за  2019 рік, який відбудеться  06 березня 2020 року об 11 - 00  в приміщенні  Лугинського будинку культури.

Ви маєте нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, планами і перспективами, а також задати питання і висловити пропозиції, поспілкуватися з селищним головою та представниками апарату селищної ради у формі відкритого діалогу.

По закінченню звіту відбудеться святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню – 8 березня.

Чекаємо на зустріч з Вами!

Виконавчий комітет селищної ради