Виконання доручення Прем’єр-міністра України продовжується

Дата: 30.01.2020 15:51

Фото без опису              З метою продовження виконання доручення Прем’єр-міністра України Гончарука О.В. від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 в межах територіальної належності Лугинської ОТГ 30 січня 2020 року начальником відділу економічного розвитку, інвестицій, комунального господарства – інспектором праці виконавчого комітету Лугинської селищної ради Лепеєм В.Ф. спільно зі спеціалістом УПСЗН Лугинської РДА Відковським С.С. та заввідділом  сприяння  зайнятості  у  Лугинському  районі  Коростенського  МЦЗ   Можаровською В.О.  проведено у 10 торгівельних закладах (села: Радогоща, Остапи, Калинівка, Кремне, Путиловичи) роз’яснювальну роботу (по пункту 28 постанови КМУ від 04.12.2019 № 1132) про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.