Семінар з суб’єктами господарювання району

Дата: 29.01.2020 15:54

29  січня  2020  року  у  відділі  сприяння  зайнятості  у  Лугинському  районі  Коростенського  МЦЗ    відбувся  семінар з суб’єктами господарювання району щодо виконання  доручення Прем’єр-міністра України Гончарука О.В. від 22.01.2020 № 2313/0/1-20. В роботі семінару взяли участь начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунального господарства – інспектор праці виконавчого комітету Лугинської селищної ради Лепей В.Ф., представник Лугинської ДПІ Коростенського управління ГУДПС у Житомирській області Степанюк В.О., заввідділом  сприяння  зайнятості  у  Лугинському  районі  Коростенського  МЦЗ   Можаровська В.О. та завсектором  з питань праці УПСЗН Лугинської РДА Відковський С.С. З присутніми на семінарі суб'єктами господарювання проведено роз’яснювальну роботу (по пункту 28 постанови КМУ від 04.12.2019 № 1132) про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та надано відповіді на поставлені запитання.