Військова служба за контрактом – альтернатива зайнятості

Дата: 27.01.2020 16:16

В  рамках  угоди  про  спільну  діяльність  та  з  метою  комплектування  Збройних  Сил  України  24  січня  2020  року  у  відділі  сприяння  зайнятості  у  Лугинському  районі  Коростенського  МЦЗ    відбувся  семінар  з  орієнтації  на    службу  в  Збройних  Силах  України.

Відкриваючи  семінар, фахівець  з  профорієнтації  відділу  звернула  увагу  присутніх  на  особливості  працевлаштування  в  сучасних  ринкових  умовах  та  наголосила  на  одній  з  можливих  форм  зайнятості – військовій  службі  за  контрактом. В  заході  взяли  участь  представники  Лугинського  районного  військового  комісаріату  та  5  безробітних  які  перебувають  на  обліку  у  відділі  центру  зайнятості.

Т.в.о. військового  комісара  майор  Олександр  Ходаківський  та  головний  спеціаліст  відділення  комплектування  Лугинського  районного  військового  комісаріату Анастасія  Думовова  поінформували  присутніх  про  умови  та терміни  укладання  довгострокових  та  короткострокових  контрактів  на  проходження  військової  служби, соціальні  гарантії  військовослужбовцям  та  їхнім  сім’ям,  додаткові  грошові  виплати  та  винагороди, переваги  військової  служби. Також  майор  зауважив, що  якщо  у  шукача  роботи  немає  відповідної  підготовки, його  направляють  до  навчального  центру  і після  проходження  навчання  претендента  беруть  на  службу.

Під  час  заходу  безробітні  та  шукачі  роботи  ставили  ряд  запитань, які  стосувались  вибору  місця  та  умов  служби, медичного  обслуговування, пільг, розміру  грошового  забезпечення. На  всі  питання  присутні  отримали  детальні  відповіді  та  інформаційні  матеріали  відповідної  тематики. Співпраця  з  військоматом  триває  задля  підбору  професійних  кадрів  для  формування  гідної  армії.

Фото  додається.

О.В. Омельчук     -  провідний  фахівець  з  профорієнтації