22 січня - День Соборності України

Дата: 22.01.2020 14:54

З нагоди Дня Соборності України на площі райцентру зібралась громадськість Лугинщини. До святкування долучились учні і гімназисти лугинських навчальних закладів.

Перед присутніми виступив народний депутат України Володимир Арешонков та заступник селищного голови Віктор Давидюк.

Після офіційних виступів про історію свята Соборності, якому сьогодні вже 101 рік, розповіла вчителька Лугинської гімназії Ірина Клименко.

По завершенню урочистостей громадськість перейшла до Лугинської гімназії, де з ініціативи її директора Анатолія Цапука вже традиційно для цього свята відбувся патріотичний флеш-моб. Гімназисти вишикувались перед закладом, утворюючи контури карти України та тримаючи в руках сині і жовті папірці. «Україна – соборна держава» – це гасло простяглось із заходу на схід умовної карти. Учні початкової ланки взялись за руки довкола карти, символізуючи історичний живий ланцюг.

«Високо підносьте кольори нашого прапору, гордо кажіть усім, що Україна – єдина соборна держава», – закликав своїх учнів директор гімназії.