Громадська організація «Лугинчани» оголошує тендер на закупівлю обладнання

Дата: 12.09.2019 09:12

Громадська організація «Лугинчани» оголошує тендер на закупівлю обладнання.

Тендер проводиться в рамках проекту «Збирай, переробляй - оберігай, допомагай!»

Мета: Закупівля Пресу «Брикетувальник», потужністю 11 кВт, продуктивність 150-200 кг/год/

Кількість одиниць: 1 шт.

Технічні характеристики Пресу «Брикетувальник: Потужність двигуна 11 кВт

Оплата товару: безготівкова оплата по факту поставки

Запрошуємо зацікавлених учасників тендеру подати комплект документів, що включає:

• Лист про наміри участі у тендері, в якому зазначають досвід команди, вартість робіт (бюджет), строки виконання проекту;

• Контактні дан і відповідальної особи (ім’я, імейл, мобільний телефон);

• Банківські реквізити учасника тендеру;

• Копію Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

• Копію Свідоцтва про сплату єдиного податку або витяги з реєстрів платників ПДВ та платників єдиного податку (у разі реєстрації платником єдиного податку).

Розробник визначає ціни за послуги, які він пропонує надати за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені.

Не врахована розробником вартість окремих послуг не сплачується замовником окремо, а витрати на їхвиконання вважаються врахованими у загальній ціні його пропозиції.

Розробник відповідає за одержання всіх необхідних дозволів, ліцензій на продукти, які пропонує створити за договором, та інших документів, пов’язаних із поданням пропозиції, та самостійно несе всів итрати на отримання таких дозволів, ліцензій.

Кінцевий термін подачі пропозицій:19 вересня 2019 року до 18:00

Визначення переможця: 20 вересня 2019 року.

Очікувані строки постачання обладнання 30 вересня 2019 року

Очікуваний супровід, встановлення та налаштування – 12 місяців з моменту запуску.

Для участі у тендері просимо надати свою пропозицію в електронному вигляді на електронну пошту: atsapuk@gmail.com

Усі питання, які стосуються цього тендеру, необхідно надсилати на електронну пошту: atsapuk@gmail.com

Контактна особа: Цапук АнатолійЄвгенович - 097 648 56 53

*Тендер проводится в рамках проекту «Покращення якості послуг в сфері управління відходами а муніципальному рівні в ОТГ», що здійснюється за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ.