Дата: 10.09.2019 15:03

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки".

«Визначення містобудівних потреб для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд на земельній ділянці площею 0,0100 га, що знаходиться за адресою: вул. Центральна, 67, с. Березовий Груд, Лугинська селищна рада, Лугинського району Житомирської області .

Детальний план території земельної ділянки розроблено згідно Рішення Лугинської селищної ради №379 від «24» квітня 2019 року 22 сесії 7 скликання.

Техніко-економічні показники:

Площа земельної ділянки зг. детального плану території 0,0100 га

Замовник: Лугинська селищна рада Розробник ФОП Тичина Н.В.

Фінансування розроблення детального плану здійснюється за рахунок ПрАТ «ВФ Україна»

Ознайомитись з Детальним планом можливо безпосередньо в приміщенні Лугинська селищна рада (Житомирська обл., Лугинський р-н, смт Лугини, вул. Михайла Грушевського, буд. 2А) або на офіційному веб сайті Лугинської селищної ради за посиланням: https://lugynska-gromada.gov.ua/.

Пропозиції приймаються з «04» вересня 2019 року по «05» жовтня 2019 року в приміщенні Лугинської селищної ради.

Посадова особа замовника виконавчий комітет Лугинської селищної ради в особі селищного голови Мельник Петра Івановича.

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Лугинської селищної ради (Житомирська обл., Лугинський р-н, смт Лугини, вул. Михайла Грушевського, буд. 2А).