Свято "Івана Купала"

Дата: 08.07.2019 15:32

.6 липня в урочищі «Чекуля»  Лугинчани відсвяткували Свято Івана Купала, яке було організоване Лугинською селищною радою.  Сценічне дійство вихованців Будинку дитячої творчості, художні номери мистецьких колективів сіл Кремне, Путиловичі, Червона Волока та районного будинку культури стали художньою окрасою свята. Символічне спалювання на вогнищі усіляких людських негараздів: хвороб, заздрощів, чварів, інших додали луганчанам єдності та бадьорості на майбутнє, у цьому ховається один із магічних ритуалів наших предків для того, щоб покращити своє майбутнє.  Представники Благодійного фонду Сергія Пашинського пригостили дітей та присутніх на Святі Солодким подарунком – морозивом!!! На завершення святкування, відбулась традиційна дискотека.