Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 03.06.2019 15:48

Лугинська селищна рада повідомляє, що на офіційному веб-сайті селищної ради  в розділі «Проекти рішень», відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднюються проекти регуляторного акту: проект рішення селищної ради «Про встановлення ставок єдиного податку на території   Лугинської селищної ради на 2020 рік» і аналіз його регуляторного впливу, «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Лугинської селищної ради 2020 рік» і аналіз його регуляторного впливу, «Про встановлення ставок  податку на нерухоме майно відмінне від земельного податку на території Лугинської селищної ради 2020 рік» і аналіз його регуляторного впливу, "Про встановлення транспортного податку на території Лугинської селищної ради на 2020 рік" і аналіз його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторного акту просимо надавати в письмовій формі впродовж одного місяця  з дня  його оприлюднення на адресу:

11301, вул. М.Грушевського, 2 а, смт Лугини, Житомирська область, тел.  2-13-97

E-mail: lug-sel-rada@ukr.net