Вихованці літнього табору «Каштан» змагались у знавців професій

Дата: 21.06.2019 10:19

Уже  третій  тиждень  триває  відпочинок  та  знайомство  з  представниками  різних  професій  на  підприємствах  в  організаціях  та  установах  дітей  у  пришкільних  таборах  Лугинщини, а  разом  з  цим  продовжується  і  профорієнтаційна  робота  з  школярами. Декілька  днів  поспіль  фахівці  відділу  сприяння  зайнятості  в  Лугинському  районі  Коростенського  МЦЗ  на  запрошення  дирекції  Лугинської  ЗОШ  І-ІІІ ст. № 2  проводили  профорієнтаційні  заходи  в  рамках  акції  «Знавець  професій», на  які  завітало  понад  40  вихованців  пришкільного  літнього  табору  «Каштан»  разом  зі  своїми  вихователями.

Фахівець  з  профорієнтації  Ольга  Омельчук  провівши  екскурсію  по  приміщенню  у  інтерактивній  формі  знайомила  дітей  з   різноманітним  світом  професій, видами  професійної  спрямованості,  вчила  їх  класифікувати  відповідно  до  предмету  праці. Багато  цікавої  і  корисної  інформації   про  професії  відпочивальники  отримали  під  час  конкурсів, профорієнтаційних  ігор  та  розваг.  Заходи  проводилися  із  розподілом  учасників  на  команди, де  кожен  гравець  прагнув  дослухатися  до  думки  іншого  і  колективно  прийняти  правильне  рішення.  Наймолодші  учасники  команд, а  їх  було  найбільше, із  задоволенням  відгадували  загадки, ребуси, складали  пазли  з  професіями  і  знаряддями  праці  до  них  та  намагалися  продемонструвати, що  саме  вони  знають  більше  про  світ  професій.  Під  час  змагань  хлопчики  та  дівчатка  проявляли  розміркованість, вигадку, дехто  брав  спритністю. Кожен  мав  нагоду  проявити  свою  кмітливість, винахідливість, виявити  свої  знання.  Жоден  із  учасників  заходу  не  залишився  осторонь  -  юні  таборяни  отримали  буклети  про  професії  та  посмакували  солодощами, капітанів  команд    відзначили  дипломи  і  подяками  «Знавець  професій»  а  організаторів  заходів   відмітили  схвальними  відгуками  і  побажаннями  керівників  літнього  табору  та  вихованців  про  те, що  такі  зустрічі  є  вкрай  необхідними.

О.В. Омельчук     -  провідний  фахівець  з  профорієнтації