Лугинська ОТГ отримала новий шкільний автобус.

Дата: 11.06.2019 14:33

Цього року Житомирська область стала першою серед всіх регіонів  України, яка придбала нові шкільні автобуси. 20 нових комфортних автобусів сьогодні, 11 червня, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич передав ОТГ та районам.

Нові шкільні автобуси у новому навчальному році підвозитимуть дітей та вчителів до шкіл у Романівському та Ружинському районах, Корнинській, Овруцькій, Барашівській, Піщівській, Городницькій, Горщиківській, Миропільській, Хорошівській, Ємільчинській, Радомишльській, Оліївській, Словечанській, Любарській, Лугинській, Курненській, Коростишівській та Високівській ОТГ.

Шкільні автобуси закупили за рахунок державного бюджету (70%) та у співфінансуванні з місцевими бюджетами ОТГ та районів (30%). Вартість одного автотранспорту складає 1 млн 930,5 тис. грн.