Відбулася чергова сесія селищної ради

Дата: 04.06.2019 11:27

28 травня 2019 року відбулася чергова 34 сесія селищної ради. Депутати розглянули та прийняли ряд рішень, зокрема затверджено звіт про виконання селищного бюджету за перший квартал 2019 року, внесено зміни до селищного бюджету, затверджена Стратегія розвитку Лугинської ОТГ на 2019 – 2028 роки. Після активного та емоційного обговорення затверджено план заходів з оптимізації мережі закладів освіти ОТГ на 2019 рік. Також розглянуто ряд земельних питань щодо затвердження технічної документації із землеустрою та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам селищної ради. Прийнято звернення депутатів селищної ради до Житомирської обласної адміністрації, обласної ради щодо ремонту доріг загального користування на території Лугинської селищної ради.

З вище переліченими та іншими рішеннями селищної ради можна ознайомитися в розділі «Рішення селищної ради».