На базі БДТ пройшла виставка-конкурс «Великодні писанки»

Дата: 15.04.2019 15:41

Підготовка до Великодня досить кропітка, тривала та надзвичайно піднесена справа. Тож, 12 квітня 2019 року, на базі БДТ пройшла виставка-конкурс «Великодні писанки», в котрій взяли участь 11 закладів освіти Лугинсьої селищної ради у 2 номінаціях «Писанки» та «Мальованки». Всі конкурсанти досить творчо та оригінально підійшли до виконання виробів та їх оздоблення.                  Учасники виставки-конкурсу презентували власні вироби, брали участь у майстер-класі з виготовлення писанок та мальованок, котре організувала керівник гуртка писанкарства БДТ Атаманчук О.Д. Найкращі великодні писанки та мальованки будуть представлені на обласний виставці-конкурсі в м. Житомирі 19-20 квітня. Отож, бажаємо учасникам нових перемог на обласному етапі конкурсу!