Оголошення про проведення робіт по благоустрою населених пунктів

Дата: 28.03.2019 10:15

З настанням весни Лугинською селищною радою розпочато роботи по благоустрою  населених пунктів громади.

Запрошуємо всіх жителів громади , підприємства, організації та установи долучитись до проведення заходів із санітарного очищення  та благоустрою власних, орендованих,  закріплених та прилеглих територій .

Інформація про результати  проведення заходів із санітарної очистки територій буде опублікована на сторінках газети «Промінь»  та на офіційному вебсайті селищної ради.