Жителі Лугинської об’єднаної територіальної громади затвердили перспективний план розвитку громади і визначилася із пріоритетними проектами на 2019-2021 роки.

Дата: 12.02.2019 17:41

Розвиток Лугинської ОТГ в світлі рішень та ініціатив Президента України Петра Порошенка розглядався на виїзному засіданні Ради регіонального розвитку, яке в районному Будинку культури провів голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 12 лютого.

Перед присутніми у залі виступили народний депутата України Володимир Арешонков та депутат обласної ради Андрій Озерчук.

Реформа децентралізації, яку ініціював Президент, дасть більший результат, коли жителі громад вирішуватимуть, які проекти реалізовувати першочергово. На цьому наголосив голова ОДА Ігор Гундич..

Лугинський селищний голова Петро Мельник розповів про здобутки громади останніх років та перспективні плани для реалізації у найближчі три роки.

Тож після етапу обговорення, лугинчани проголосували та затвердили перелік проектів, які реалізовуватимуться у 2019-2021 роках:

- ремонт доріг (Лугини – Жеревці; Жеревці – Миролюбів; ділянки дороги від с. Калинівка до с. Кремне);

- енергетична термосанація гімназії та ДНЗ «Сонечко»;

- будівництво спортзалу Лугинської ЗОШ №2 та реконструкція стадіону  із заміною трибун в смт Лугини;

- будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу в смт Лугини;

- придбання двох шкільних автобусів;

- медіатека та шкільні кабінети для гімназії;

- відновлення вуличного освітлення у селах Калинівка, Остапи, Радогоща, Будо-Літки, Лугинки, Старосілля, Топільня, Красностав;

- облаштування полігону твердих побутових відходів;

- капітальний ремонт артезіанських свердловин та водогінної мережі із заміною азбестоцементної труби в смт Лугини;

- капітальний ремонт Будинку дитячої творчості;

- розроблення генерального плану смт Лугини.