Проведено семінар - навчання з діловодами виконавчого комітету Лугинської селищної ради

Дата: 04.02.2019 17:03

1 лютого 2019 року відбувся семінар - навчання з  діловодами   виконавчого комітету Лугинської селищної ради, за участю селищного голови Мельника Петра Івановича,  секретаря  селищної ради Шмигельської Оксани Василівни,  начальника відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН Лугинської райдержадміністрації Карпенко Людмили Олександрівни,  головного спеціаліста  відділу ведення державного реєстру виборців Лугинської  райдержадміністрації  Микитюка Василя Олександровича, начальника відділу комплектування Лугинського РВК, майора Воскобойника Руслана Сергійовича та працівників виконавчого комітету селищної ради.

На порядку денному були розглянуті та обговорені наступні питання:
1.
Про підготовку до проведення чергових виборів Президента України   31 березня 2019 року.

2. Про зміни в законодавстві по отриманню житлової субсидії на 2019 рік.

3. Приписка юнаків до призовних дільниць і весняний призов 2019 року.

4. Про декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування, за 2018 рік.