Лугинський район, Житомирська область

Відбулось засідання конкурсної комісії Лугинської селищної ради з питань відбору суб'єктів оренди комунального майна, земельних ділянок, виконавців робіт та послуг.

29.01.2019р  відбулось засідання конкурсної комісії Лугинської селищної ради з питань відбору суб´єктів оренди комунального майна, земельних ділянок, виконавців робіт та послуг.

Визначено:

- переможцем конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки земельних ділянок Лугинської селищної ради протягом 2019 року – приватну фірму «ЮрЕкс»  (вул.Перемоги 11, к.3, м.Житомир).

- переможцем конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади селищ та сіл Лугинської селищної ради протягом 2019 року – ФОП Казачка Федора Дмитровича.