Відбувся семінар - навчання з в.о. старостами сіл, селищ Лугинської громади

Дата: 24.01.2019 12:27

22 січня 2019 року відбувся семінар - навчання з в.о. старостами  сіл, селищ Лугинської громади, за участю  секретаря  селищної ради Шмигельської Оксани Василівни,  начальника відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН Лугинської райдержадміністрації Карпенко Людмили Олександрівни, начальника відділу ведення державного реєстру виборців Лугинської  райдержадміністрації Стягайло Наталії Василівни та працівників виконавчого комітету селищної ради.

На порядку денному були розглянуті наступні питання:
         1.
Про підготовку до проведення чергових виборів Президента України   31 березня 2019 року.

2. Про зміни в законодавстві по отриманню житлової субсидії на 2019 рік.

3. Про захист житлових та майнових  прав дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

4. Про декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування, за 2018 рік.