Сумлінним батькам – податкова соціальна пільга на дітей

Дата: 23.01.2019 16:48

З настанням 2019 року набули чинності положення другого пакету законів «Чужих дітей не буває» щодо отримання податкової соціальної пільги сумлінними батьками. Щоправда, це стосуватиметься лише окремих категорій батьків.

Податкову соціальну пільгу зможуть отримати:

- батьки, які утримують двох і більше дітей віком до 18 років;

- одинока мати або батько, вдова чи вдівець, опікун, піклувальник, які мають дитину (дітей) до 18 років;

- особи, які утримують дитину (дітей) з інвалідністю віком до 18 років.

Для цього слід подати письмову заяву та копії відповідних документів за місцем вашої роботи.

Розмір податкової пільги на 2019 рік складає 960,50 гривень з розрахунку на 1 дитину, або 1440,75 гривень для батька (матері), які виховують дітей самостійно, або для осіб, які утримують дитину-інваліда.

Важливо знати, що податкова пільга надається, якщо дохід одного з батьків не перевищує:

- на 1 дитину – 2690 гривень;

- на 2 дітей – 5380 гривень;

- на 3 дітей – 8070 гривень.

Більш детальну інформацію з цього приводу ви завжди можете отримати, звернувшись до центрів та бюро надання безоплатної правової допомоги у вашому місті або за телефоном контакт - центру Координаційного центру з надання правової допомоги за номером: 0 800 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України.