Житло для дітей

Дата: 09.01.2019 14:25

Брак житла – одна з найактуальніших проблем для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які випускаються в доросле життя з дитячих установ, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, з під опіки або піклування. Тому, одним із пріоритетів Лугинської селищної ради було і залишається питання забезпечення житлом дітей зазначеної категорії.

В 2018 році селищною радою було придбано три квартири в смт Лугини загальною вартість 900 тис. гривень, з яких селищна рада виділила 178 тис. гривень, а решта коштів була направлена з обласного бюджету завдяки співпраці між обласною державною адміністрацією, обласною радою, селищною радою та депутатами Лугинської селищної ради.

Найближчим часом, після оформлення всіх нормативних процедур, соціальне житло отримають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.