Оголошено конкурс з визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Лугинської ОТГ

Дата: 02.01.2019 09:56

Лугинська селищна рада оголошує конкурс з визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Лугинської ОТГ.

Заявки на участь та пропозиції подавати в запечатаному конверті до Лугинської селищної ради до 04.02.2019р.

Конкурс відбудеться 05.02.2019р. об 11ººгод. за адресою смтЛугини в.М.Грушевського 2-а (приміщення селищної ради).

Більш детальна інформація знаходиться на офіційному сайті Лугинської с/р (lugynska-gromada.gov.ua) в розділі «Архів документів» - рішення виконкому №130 від 28.12.2018р.