Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади«вчитель-дефектолог», «вчитель-логопед», «практичний психолог»

Дата: 14.12.2018 16:02

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади«вчитель-дефектолог», «вчитель-логопед», «практичний психолог»

Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр»Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області смт Лугини, вул.Грушевського, 16.

Найменування посади та умови оплати праці Вчитель-дефектолог Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області. Вчитель – логопед Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області. Практичний психолог Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області. Посадовий оклад встановлюється відповідно до штатного розпису.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду вчителя- логопеда, вчителя –дефектолога, практичного психолога На посади педагогічних працівників призначаються особи, які мають вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога, а також практичні психологи.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі та строк їх подання Особа, яка претендує на посаду вчителя – логопеда, вчителя- дефектолога, практичного психолога «Інклюзивно- ресурсного центру» подає такі документи: - заява про участь у конкурсі; - особистий листок з обліку кадрів; - автобіографію; - копія документа про освіту; - копія паспорта; - письмову згоду на обробку персональних даних; -попередження про спеціальні обмеження; - фотографії розміром 6*4; - копію трудової книжки; - інші документи, передбачені чинним законодавством.

Документи приймаються директором КУ «ІРЦ» Лугинської селищної ради (вул. Донського,13 смт Лугини) упродовж 20 календарних днів з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Лугинської селищної ради

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору Москаленко Ольга Володимирівна- директор Комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області, тел. (04161) 9-12-52 моб. 067 398 47 76 lug_osvita@ukr.netluginu_irc@ukr.net