Лікарняна каса Житомирської області інформує...

Дата: 13.11.2018 17:19

Шановні друзі! Інформуємо вас про зміни в діяльності благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області».

В зв’язку зі зростанням вартості ліків, виробів медичного призначення, реактивів, що призвело до збільшення видатків на обстеження і лікування членів ЛК, з урахуванням Положення «Про членство в ЛК» (розмір внеску має складати до 3% від встановленого розміру мінімальної заробітної плати), рішенням правління ЛК (протокол №4-18 від 05.10.2018 року) з 01.12.2018 року встановлюються такі розміри щомісячних добровільних пожертвувань:

• для дорослого населення – 60 (шістдесят) грн.;
  • для студентів денної форми навчання до 23 років – 30 (тридцять) грн.;
  • для дітей до 18 років – 25 (двадцять п’ять) грн., незалежно від кількості дітей при умові членства одного з батьків;
  • вступне добровільне пожертвування – 5 (п’ять) грн.

З повагою – виконавча дирекція БО «Лікарняна каса Житомирської області».