Чарівний світ паперу

Дата: 07.11.2018 11:32

Сьогодні ми не можемо уявити  наше  повсякденне життя  без паперу, з якого виготовляють книги, газети, листівки, серветки, шпалери та багато іншого. А ще  з паперу можна творити справжні шедеври, варто звичайному аркушу паперу потрапити до рук справжнього  майстра, і папір перетвориться на справжні дива: чарівну квітку, казкову жар-птицю, фантастичні замки, тварини.

05  листопада  2018 року на базі  Будинку дитячої творчості  відбулась  виставка-конкурс  «Паперовий світ». У виставці взяли  участь  представники із 11   закладів освіти Лугинської ОТГ: Лугинської гімназії ім. В.П.Фількова, Кремненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Путиловецького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Жеревецького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Миролюбівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Степанівського ЗЗСО І-ІІ ступенів, Топільнянського НВК «ЗНЗ І ступеня – ДНЗ»,  Красноставського НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ», Великодивлинського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Лугинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Будинку дитячої творчості.

Конкурсні роботи були представлені в 4 номінаціях: витинанки та аплікації,  оригамі, паперопластика  та пап’є - маше.

У номінації витинанки та аплікації  І місце розділили між собою  Озгюн Інеса – Делал, учениця 9 класу Лугинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Москаленко Н.І., вчитель трудового навчання Лугинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Галаніна Анастасія, учениця 11 класу Лугинської гімназії ім. В.П.Фількова (керівник Гриневич С.П., вчитель образотворчого мистецтва Лугинської гімназії ім. В.П.Фількова);

У номінації паперопластика  І місце здобула Виговська Карина, вихованка Будинку дитячої творчості, учениця 9 класу  Лугинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Виговська Т.В., (гурток образотворчого мистецтва БДТ));

У номінації оригамі І місце  -  Тищенко Дарина, учениця 7 класу Миролюбівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (керівник Григор’єва І.В., вчитель початкових  класів Миролюбівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів).

Дякуємо всім учасникам конкурсу за представлені роботи та бажаємо подальших перемог на обласному етапі 13 виставки-конкурсу «Паперовий світ»!