Чергове засідання виконавчого комітету Лугинської селищної ради

Дата: 31.10.2018 12:05

31.10.2018р. відбулося чергове  засідання виконавчого комітету Лугинської селищної ради, яке  провів селищний голова Петро Мельник. Участь в засіданні взяла голова РДА Наталія Кирийчук.
        На порядок денний винесено та розглянуто  житлові питання,  сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, надання дозволів на видалення зелених насаджень  та інші.
       За ініціативи голови РДА Наталії Кирийчук  розглянуто ситуацію із захворювання тварин на сказ, яка склалась у селищі, та шляхи боротьби з поширенням інфекції. З інформацією по даному питанню виступив начальник районного управління Держпродспоживслужби   Віктор Ейсмонт.

З усіх питань порядку денного , після їх обговорення, прийняті  відповідні рішення.