Чемпіонат з футболу Лугинської об'єднаної територіальної громади

Дата: 22.10.2018 10:54

Відбувся відкритий чемпіонат Лугинськоі об’єднаної територіальної громади з футболу . В фінальній грі за Суперкубок зіграли чемпіон вищезазначеного турніру - команда «Старт»(Лугини) та володар Кубку чемпіонату-команда «Колос» (Путиловичі). Так як основний час не визначив переможця, за результатами пенальті Суперкубок отримала команда «Колос»(Путиловичі). Після завершення гри підведено підсумки, головою Лугинськоі селищної ради Петром Мельником  та головою федерації футболу Лугинського району Станіславом Івчуком  вручено грамоти, медалі та грошові премії. Народний депутат України Володимир Арешонков привітав всіх присутніх зі святом футболу, подякував гравцям за цікаву та насичену гру, вручив Суперкубок переможцю- команді «Колос» (Путиловичі). А також кожна команда, в тому числі команда «Штурм»(Лугини), яка зайняла третє місце у відкритому чемпіонаті Лугинськоі ОТГ - отримала професійні м’ячі від Володимира Юрійовича.