Підсумкова колегія відділу освіти, культури, молоді та спорту Лугинської ОТГ

Дата: 04.09.2018 16:06

Серпневі зустрічі педагогів  як старт для реалізації

Нової української школи

27 серпня  2018 року в актовій залі   Лугинської гімназії імені В.П.Фількова відбулась підсумкова  колегія відділу освіти, культури, молоді та спорту  Лугинської ОТГ за участю селищного голови Мельника П.І., заступника  селищного голови Давидюка В.І., голови районної ради Губарця О.В., народного депутата України Арешонкова  В.Ю.,  працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту  Лугинської  ОТГ, методистів, керівників  закладів освіти, голів МО закладів освіти ОТГ, голів шкільних профспілок.

Керівник освітянської галузі об’єднаної громади Сенчило Н.В.  привітала  всіх із Днем знань і початком нового 2018-2019 навчального року. Під час колегії  обговорювалося  питання «Про хід виконання Указу Президента України від 25.06.2013 №344/2013 «Про Національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від  14.12.2016 №988 –р «Про Концепцію реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року». По даному питанню доповідала  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Лугинської ОТГ Сенчило Н.В., яка здійснила детальний аналіз  роботи відділу та закладів освіти ОТГ у минулому навчальному році та наголосила на першочергових   завданнях і напрямках роботи педагогічних колективів зі створення умов для здобуття  якісної, сучасної та доступної освіти у новому навчальному році.

В обговоренні  взяли участь:  керівник МО вчителів початкових класів закладів освіти ОТГ, вчитель Лугинської гімназії ім. В.П. Фількова  Антоніна Л.В., котра ознайомила всіх  з основними положеннями  Нової української школи;  директор КУ «ІРЦ» Москаленко О.В. доповіла про  практичні аспекти організації інклюзивного простору в закладах освіти Лугинської об’єднаної територіальної громади.

З вітальним словом до педагогів звернулися селищний  голова Мельник П.І. та голова районної ради  О.В.Губарець, які зазначили, що вчитель - це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке присутнє у кожного, хто пов’язаний із дітьми.

Усіх учасників колегії привітав з новим навчальним роком народний депутат України В.Ю.Арешонков, котрий побажав педагогам здоров’я,  творчості, наснаги та вручив  кращим вчителям закладів освіти ОТГ подяки:

Медведській О.І.,  вчителю Лугинської гімназії ім. В.П.Фількова та Слинчук Г.В, вчителю Лугинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

За наслідками щорічної атестації були нагороджені: Атаманчук О.Д.,керівник  фольклорно-літературного гуртка  «Берегиня», Поліновська Л.П., вихователь ГПД Лугинської гімназії ім.В.П.Фількова, вихователі: Василенко Л.М, Самосій І.І.,  Ковальова І.М., психолог ЗДО «Сонечко».

Грамотами УОІН облдержадміністрації за  перемоги у  виставці ППД  нагороджені: Фещенко В.О., вчитель Лугинської гімназії ім. В.П.Фількова, Атаманчук О.Д., керівник фольклорно-літературного гуртка «Берегиня», Гошко С.О,вихователь ЗДО «Сонечко». До роботи у Красноставський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ» з 1 вересня 2018 року приступає 1  молодий спеціаліст Бовсуновський П.В..

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Лугинської ОТГ