Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс - СМС інформування

Дата: 05.07.2018 16:55

Пенсійний  фонд  України   запровадив  новий  онлайн – сервіс  для  громадян -  СМС-інформування .

Відтепер,  за допомогою СМС-повідомлень Пенсійний  фонд  інформуватиме  пенсіонерів  про призначення  та перерахунок  пенсій,  а  застрахованих осіб -  про  сплату  за них  єдиного  соціального  внеску  та розмір їхнього  страхового  стажу.

У  зв’язку  з  цим, запрошуємо  всіх  бажаючих  з числа  пенсіонерів  та  застрахованих осіб  завітати  до найближчого   управління  Пенсійного  фонду  України в  Житомирській області   та надати  відповідні  контактні  дані мобільного зв’язку  та згоду   на отримання СМС-повідомлень  від  Пенсійного фонду  України.

Одночасно  закликаємо  мешканців  регіону  реєструватися  на  веб-порталі  Пенсійного  фонду  України.  Адже,  користуючись  електронним сервісом  Фонду,  ви  матимете  доступ  до даних,  які  містяться  в реєстрі застрахованих  осіб  Державного  реєстру  загальнообов’язкового  державного соціального  страхування  та  будете  володіти  інформацією  щодо  пенсійного забезпечення  та  сплачених  страхових  внесків.

Крім цього,  особи, які  користуються послугами веб-порталу  за  допомогою  електронного  цифрового  підпису,  мають  можливість  замовити послугу  СМС-інформування  безпосередньо  на порталі,  не  звертаючись  до  органів  Пенсійного  фонду  України.