Звіт Будинку дитячої творчості

Дата: 11.06.2018 09:28

“Людина в світ прийшла, щоб жити, вчитись, мріяти, любити, щоб все на світі знати, вміти й добро на цій землі творити”, – такими словами розпочався  творчий звіт закладу позашкільної освіти Будинку дитячої творчості 6 червня  2018 року.

Вихованці продемонстрували свої таланти та вміння,  здобуті протягом навчального року. У фойє Будинку дитячої творчості було розміщено виставку робіт вихованців гуртків «Образотворчого мистецтва», «Художньої вишивки», «Сувенірна крамничка», «Писанкарство», «Мистецтво нашого народу», «Декоративно-ужиткового мистецтва». У 2017-2018 навчальному році  вихованці  активно брали  участь в усіх  масових заходах районного та обласного рівнів. Результат такої роботи - це  вісім перемог на обласному рівні та одна на всеукраїнському.

З вітальним словом до педагогів, вихованців, батьків та гостей звернувся голова Лугинської селищної ради  Мельник П.І., котрий побажав нових досягнень, хорошого відпочинку, здійснення мрій, продовжувати розвиватись та  подякував батькам за співпрацю.

Вихованцям, переможцям районного етапу виставок-конкурсів вручила грамоти відділу освіти, культури, молоді та спорту Лугинської селищної ради - Дрозд Л.В., методист відділу. Переможців обласного етапу конкурсів – виставок, конкурсів – фестивалів привітала директор позашкільного закладу Ковальчук С.В. та вручила подяки Будинку дитячої творчості. Сучасні батьки переймаються не лише навчанням дітей, але й зацікавлені в їх творчому зростанні. Батькам вихованців вручила подяки керівник гуртка образотворчого мистецтва Виговська Т.В., а активні та творчі гуртківці  одержали подяки  Будинку творчості (вихованців  привітала  керівник  фольклорно-літературного гуртка Атаманчук О.Д.).

По завершенні творчого звіту на вихованців Будинку дитячої творчості чекали солодощі від голови Лугинської селищної ради Мельника П.І. та директора Лугинського хлібозаводу Мольчиця М.В.

Прикрасою свята стали вокальні, хореографічні, театральні  виступи юних артистів, вихованців гуртка «Крою та шиття»,  які подарували чудовий настрій  усім присутнім.