Лугинська громада
Лугинський район, Житомирська область

Оліпмійський День бігу

  

            Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день. Олімпійський день – це родинне свято спорту, де кожний знаходить собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем.

           З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху, поглиблення знань про Олімпійські ігри, формування у дітей, учнівської молоді та жителів Лугинщини мотивації до систематичних занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму та гордості за свій рідний край та Україну 05.06.2018 року в смт Лугини пройшов Олімпійський день та Олімпійський день бігу, в котрому взяли участь вихованці ДНЗ «Сонечко», учні Лугинської гімназії ім. В.П.Фількова, Лугинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Літківського НВК, Бовсунівського НВК, Кремненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, аматори та ветерани спорту.

          Організатором свята  став відділ освіти, культури, молоді та спорту селищної ради за участю відділу освіти, молоді та спорту РДА.

         У ході змагань переможцями стали:

         (хлопці) 1-4 класи:

         1місце – Бовсунівський Ігор (Бовсунівський НВК «Школа – дитячий садок»;

         2 місце – Ярмолюк Андрій (Лугинська гімназія імені В.П.Фількова)

         3 місце – Рафальський Віталій (Лугинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2).

(дівчата):

1 місце – Гузюк Іванна (Кремненська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

2 місце – Юрківська Олександра (Лугинська гімназія імені В.п.Фількова);

3 місце – Марченко Людмила (Лугинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2).

(хлопці) 5-7 класи:

1 місце – Нестеренко Ілля (Лугинська гімназія імені В.п.Фількова);

2 місце – Грищук Сергій (Лугинська гімназія імені В.п.Фількова);

3 місце – Красненко Кирил (Лугинська гімназія імені В.п.Фількова);

(дівчата):

1 місце – Моржук Тетяна (Кремненська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

2 місце – Кардаш Анна (Лугинська гімназія імені В.п.Фількова);

3 місце – Юрківська Лілія (Лугинська гімназія імені В.п.Фількова);

(хлопці) 8-10 класи:

1 місце – Тарасов Максим (Літківський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ»;

2 місце – Вербіцький Олександр (Бовсунівський НВК «Школа – дитячий садок»);

3 місце – Галицький Богдан (Літківський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

(дівчата):

1 місце - Бовсенюк Єлизавета  (Лугинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2);

2 місце - Нестеренко Катерина (Лугинська гімназія імені В.п.Фількова).

 

         Переможці та учасники заходу отримали сертифікати та нагороди від НОК України та зробили  спільне фото  на пам’ять.



« повернутися до списку новин