Лугинський район, Житомирська область

Підведено підсумок конкурсу по створенню/модернізації ЦНАП

Цим оголошенням інформуємо, що Комісія з відбору Програми «U-LEAD  з Європою» (далі – Програма), у складі експертів Програми, представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, уважно проаналізувала усі заявки від органів місцевого самоврядування, що надійшли для отримання допомоги на створення/модернізацію ЦНАП, та відібрала 150 кандидатів до участі у Фазі впровадження. Зокрема, по Житомирській області – Баранівська, Корнинська, ЛУГИНСЬКА, Миропільська, Овруцька, Олевська, Попільнянська та Станишівська ОТГ. Крім цього, Баранівська, ЛУГИНСЬКА, Овруцька та Олевська ОТГ пройшли конкурсний відбір і на спеціальний вид допомоги – «Мобільний ЦНАП».