Всановлено розпорядок роботи закладів громадського харчування, кафе-барів, магазинів.

Дата: 12.04.2018 12:24

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Лугинської селищної ради доводить до відома жителів громади, що  рішенням виконкому  від 11.04.2018 року №27 встановлено розпорядок роботи закладів громадського харчування, кафе-барів, магазинів на території селищної ради:

понеділок – четвер – до 24ººгод.

п'ятниця, субота, неділя та святкові дні – до 01ººгод.

У випадках порушення режиму роботи зазначених закладів просимо звертатись до виконкому селищної ради для передачі  інформації до правоохоронних органів. Одночасно повідомляємо, що виконком селищної ради звернувся з проханням до Лугинського відділення поліції про надання допомоги в забезпеченні дотримання становленого графіку роботи зазначених закладів.

Довідки за тел.  9-15-69

Виконавчий комітет Лугинської селищної ради