Скореговано тарифи по КП "Армійське"

Дата: 12.04.2018 11:51

04.04.2018р.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Рішенням виконавчого комітету селищної ради від 30.03.18 скориговано тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство «Армійське». Коригування викликане зміною протягом установленого строку дії тарифів мінімального рівня заробітної плати, цін і тарифів на паливно-енергетичні та матеріальні ресурси.

Рішення набирає чинності після оприлюднення в газеті «Промінь» та на офіційному веб-сайті Лугинської селищної ради (не пізніше 5 робочих днів з дати його прийняття). Таким чином, з 06.04.2018р. тариф на централізоване холодне водопостачання становитиме 20,07 грн./м3, централізоване водовідведення – 11,86 грн./м3.

Виконавчий комітет Лугинської селищної ради