Про проведення загальних зборів жителів смт Лугини.

Дата: 12.04.2018 11:44

12.03.2018р.

ОГОЛОШЕННЯ

23 березня  2018 року о 11-00  годині   в приміщенні будинку дитячої     творчості  буде проведено загальні                       збори   жителів смт Лугини

На розгляд зборів виносяться питання:

1) Звіт селищного голови Мельника П.І.  про роботу виконавчого комітету селищної ради, економічний та соціально-                       культурний розвиток громади у 2017  році та завдання на 2018 рік.

Доповідає: Мельник П.І.  – селищний голова.

2)  Про стратегію розвитку Лугинської територіальної громади до 2020    року.

Доповідає: Лепей В.Ф. - начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, архітектури та комунального господарства.

3) Звіт дільничого інспектора щодо дотримання правопорядку на території Лугинської селищної  рад

Різне.

На збори запросити: депутатів  районної ради, депутатів селищної ради, членів виконавчого комітету селищної ради, керівників організацій і установ селища та сіл, керівників райдержадміністрації, районної ради та районних служб, дільничного інспектора поліції.

Виконавчий комітет Лугинської  селищної ради