Лугинська громада
Лугинський район, Житомирська область

Повідомлення про подачу декларацій

20.02.2018р.

                                                                                            ПОВІДОМЛЕННЯ

                                                     про подачу декларації депутатам Лугинської селищної ради

                Нагадуємо, що на депутатів місцевих рад поширюються вимоги та обмеження, встановлені Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції".

Відповідно до частини 3 статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» на депутатів місцевих рад поширюються вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» (далі - Закон). Депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за спеціальною формою.

Зазначаємо, що суб’єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою і в порядку, визначеними цим Законом (абзац 2 частина 1 стаття 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»).

За несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачено адміністративну відповідальність відповідно до статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за умисне неподання декларації – кримінальну відповідальність згідно із статтею 366-1 Кримінального кодексу України.« повернутися до списку новин