Оголошено конкурс назаміщення вакантних посад

Дата: 12.04.2018 11:25

14.08 2017р.                                                                         ОГОЛОШЕННЯ

Лугинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального  підприємства "Полісся".

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

- заява про участь у конкурсі;

- особова картка або особовий листок з обліку кадрів, автобіографія;

- дві фотокартки розміром 6×4 см;

- копія диплома про освіту;

- копія трудової книжки;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

- копія паспорту;

- пропозиції   кандидата  щодо  подальшої  фінансово – економічної діяльності підприємства, викладені у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, документи про підвищення кваліфікації).

Документи для участі у конкурсі приймаються  протягом 14 днів з дати оголошення за адресою: смт Лугини, вул. М.Грушевського, 2а, Лугинська селищна рада.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: смт Лугини, вул.М.Грушевського, 2а, Лугинська селищна рада і телефонами: 9-15-69.