Оголошено конкурс назаміщення вакантних посад

Дата: 12.04.2018 11:22

11.08.2017р.                                                                              ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лугинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Лугинської гімназії імені В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області.

Керівником навчального закладу може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста чи магістра, стаж педагогічної роботи не менше п’яти років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Для участі у конкурсі подаються наступні документи:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка або особовий листок з обліку кадрів, автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 6×4;
  • копія диплома про освіту;
  • копія трудової книжки;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • копія паспорту;
  • мотиваційний лист та перспективний план розвитку начального закладу з проведенням ним відкритої публічної презентації

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, документи про підвищення кваліфікації).

Документи приймаються до 30 серпня 2017 року за адресою: смт.Лугини, вул. Михайла Грушевського, 1/2, відділ освіти, культури, молоді та спорту Лугинської селищної ради.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: смт.Лугини, вул. вул. Михайла Грушевського, 1/2, відділ освіти, культури, молоді та спорту Лугинської селищної ради і телефоном: 9-15-57