Новини Лугинської ОТГ

Дата: 04.04.2018 12:31

29 березня відбулася чергова 21 сесія селищної ради.  Депутати розглянули та прийняли ряд рішень, зокрема, про створення комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Лугинської селищної ради, про комплексну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 – 2020 роки, про співфінансування проекту, який може реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) в 2018 році, про співфінансування фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг,  про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади сіл, селища  Лугинської селищної ради із спільної  власності територіальних  громад сіл, селищ Лугинського району, КЗ «Лугинський РЦ ПМСД».

Також розглянуто  ряд питань щодо  регулювання земельних відносин.

30 березня  відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лугинської селищної ради під головуванням заступника селищного голови  Віктора Івановича Давидюка.

Розглянуто питання, що стосуються власних повноважень у сфері захисту прав дітей, житлово – комунального господарства,  будівництва та інші питання різних сфер життєдіяльності селищної ради.

За результатами   обговорення питань порядку денного  прийнятті відповідні  рішення.

Виконавчий комітет Лугинської селищної ради