Загальні збори жителів смт Лугини

Дата: 26.03.2018 12:33

23 березня 2018 року в приміщенні будинку дитячої творчості відбулись загальні збори жителів селища Лугини, на яких селищний голова Мельник П.І. прозвітував про роботу виконавчого комітету селищної ради, економічний та соціально-культурний  розвиток громади у 2017 році та завдання на 2018рік.

В обговоренні звіту взяли участь голова районної ради Губарець О.В., депутати районної та селищної рад, жителі селища. Виступаючі відмітили про позитивні зміни які відбулись протягом 2017 року та звернули увагу на проблеми селища що потребують вирішення, а також закликали всіх жителів до спільної роботи по підтримці належного стану благоустрою селища та інших напрямків, що стосуються життєзабезпечення громади.

Аналогічні зібрання відбулись в інших населених пунктах громади. Питання підняті на зібраннях запротокольовано для їх вивчення та подальшого виконання.