ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

Дата: 26.03.2018 10:02

05 грудня 2017 року відбулося засідання позачергової  15 сесії селищної ради. Депутати розглянули та прийняли ряд рішень, зокрема «Про схвалення проекту рішення селищної ради «Про добровільне приєднання територіальних громад до об’єднаної територіальної громади», «Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік».  Також розглянуто  ряд земельних  питань щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам селищної ради. Прийнято звернення депутатів селищної ради до КМУ, Житомирської обласної адміністрації, обласної ради щодо відміни рішення КМУ від 15 листопада 2017 року «Щодо схвалення Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року» та відмови від ідеї створення єдиного лісогосподарського підприємства, що може привести до ліквідації лісогосподарських підприємств галузі. З вище переліченими  та іншими рішеннями селищної ради можна ознайомитися  в розділі «Рішення селищної ради».