ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ТРІЙЦЕЮ

Шановні жителі Лугинської громади!
Щиро вітаю вас зі світлим християнським святом — Трійцею!
Це свято символізує духовне оновлення, єдність та надію, наповнює наші серця вірою у добро, мир і злагоду. У ці благословенні дні наші домівки прикрашаються зеленню, що уособлює життя, відродження та Божу благодать.
Нехай Свята Трійця оберігає кожну родину, дарує міцне здоров’я, душевний спокій, благополуччя та впевненість у завтрашньому дні. Бажаю, щоб у ваших оселях завжди панували любов, взаєморозуміння та достаток.
Миру всім нам!
З повагою
Селищний голова Петро МЕЛЬНИК