ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З НОВИМ 2024 РОКОМ

Дата: 29.12.2023 16:05

Шановні жителі та гості Лугинської громади!

Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим роком!

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для своєї країни, рідних та близьких. Тож нехай Новий 2024 рік принесе всім нам найголовніше – ПЕРЕМОГУ та МИР. А ще – спокій і злагоду, надії на світле майбутнє, реалізацію всіх задуманих планів та тільки приємні клопоти.

Щиро дякую  нашим захисникам і захисницям, які у цей час боронять рідну землю, саме завдяки відважним воїнам й волонтерам Україна вистояла, Україна є й буде. Нехай захисники якнайшвидше повернуться додому живими і здоровими. Нехай кожен, хто чекає, дочекається своїх рідних. Бо світло й радість нам дарують не святкові вогні, а тепло наших сердець, єднання та вдячність.

Зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, родинного щастя, достатку і благополуччя, душевного спокою, Божої опіки та мирного неба!

З найкращими побажаннями

Селищний голова       Петро МЕЛЬНИК