Увага! У харчових добавках з Польщі виявили новітній харчовий інгредієнт — холіну альфосцерат, який може бути небезпечним

Дата: 13.07.2023 08:45

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення 07 липня 2023 року № 2023.4579 стосовно виявлення несанкціонованого новітнього харчового інгредієнту холіну альфосцерат (α-GPC) у харчових добавках з Польщі (виробник: FitnessAuthoritySp. zo.o., Otomin, Poland) до України (отримувач: ТОВ «СПОРТЕР», вул. Каховська 64, м. Київ, 02 002).
Будьте уважні! Новітній харчовий інгредієнт — це харчовий продукт, який суттєво відрізняється від звичайних харчових продуктів або інгредієнтів, що присутні на ринку і повинен бути оцінений з точки зору його впливу на здоров’я споживача.
     У разі виявлення вище зазначеної продукції в обігу на території Лугинської ТГ, просимо інформувати Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області за адресою: вул. Горького, 8/42, смт Лугини, 11301, тел. (04161) 9-11-17, e-mail: vet_lug@ukr.net.