Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Дата: 04.02.2022 14:12

Лугинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади а саме:

- начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та військового обліку громадян виконавчого комітету Лугинської селищної ради - 1шт.од.

Кваліфікаційні   вимоги:

• громадянин України;
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
  • вільне володіння державною мовою;
  • володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами; знання діловодства.
  • досвід роботи на керівних посадах не менше 3- х років.
  • особисті якості: відповідальність, системність і самостійність в роботі, ініціативність та креативність, дипломатичність.

. При проведені конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1.     заяву про участь у конкурсі;

2.     заповнену особову картку(форми П – 2ДС) з відповідними додатками;

3.     копії документів про освіту;

4.     декларацію  особи,  уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, встановленою Законом України «Про  запобігання  корупції»;

5.     копії першої , другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України (ID картки та додатку 13 про реєстрацію місця проживання), військового квитка, ідентифікаційного номера;

6.     дві фотокартки розміром 4Х6;

Додаткова інформація за телефоном: 9-13-97.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Адреса селищної ради: 11301, смт. Лугини, вул. М. Грушевського  2а.

Виконком Лугинської селищної ради